Úvod > Nápověda > Možnosti placení

Možnosti placení

Inzertní server MOTOMARKET.cz Vám nabízí tyto možnosti placení:

 1. Poštovní poukázkou – typ A
 2. Bankovním převodem
 3. Osobně
 4. Službou T-mobile m-platba
 5. Službou GSM Banking
 6. Službou Premium rates SMS
 7. Přes on-line terminál Raiffeisenbank
 8. Platební kartou
 9. Mikroplatební systémy GoPay nebo PaySec

1. Poštovní poukázkou – typ A

Pro poukázání částky za Vámi objednanou službu použijte prosím poštovní poukázku typu A, kterou řádně vyplněnou poukažte na adresu:

AVÍZO Média, a.s.
Slavíkova 6142
708 00 Ostrava – Poruba

Veškeré potřebné údaje jako je číslo účtu, částka k platbě, konstantní a variabilní symbol Vám systém automaticky zobrazí při objednání kterékoliv placené služby na MOTOMARKET.cz

2. Bankovním převodem

Peníze za objednanou službu poukážete na číslo účtu, který Vám náš systém po potvrzení Vámi objednané služby zobrazí (vč. částky, konstantního symbolu a variabilního symbolu).

Bankovní spojení: Fio Banka
číslo účtu: 2100897061/2010

3. Osobně

Platbu za službu objednanou prostřednictvím serveru MOTOMARKET.cz může provést osobně v našich pobočkách:

Ostrava – Poruba
Slavíkova 6142
tel.: 596 906 111, fax: 596 906 313
Ostrava – centrum
Zámecká 10
tel.: 596 111 181

4. Službou T-Mobile m-platba

T-Mobile m-platba představuje rychlý a jednoduchý způsob platby. Platba proběhne on-line a bude Vám odečtena z kreditu nebo zúčtována v pravidelném vyúčtování služeb T-Mobile.

Službu „T-Mobile m-platba“ můžete využít pro placené služby na inzertním serveru MOTOMARKET.cz, max. do 700 Kč vč. DPH
Přesné instrukce a popis služby „T-Mobile m-platba“ naleznete na T-Mobile

5. Službou GSM Banking

Platbu můžete provést také pomocí mobilního telefonu. Tuto službu podporují všichni mobilní operátoři v ČR. Přesné instrukce, jak lze provést platbu mobilním telefonem, získáte na stránkách T-Mobile, O2, Vodafone

6. Službou Premium Rates SMS

Tuto službu lze využít pouze pro zaplacení služby TOP SMS. Přesné informace a postup naleznete vždy u konkrétní služby v nápovědě

7. Přes on-line terminál Raiffeisenbank

Po kliknutí na odkaz „Vstup do on-line terminálu“ budete přesměrováni do klientského systému Raiffeisenbank, kde provedete platbu.

8. Platební kartou

Server MOTOMARKET.cz Vám nabízí pohodlné a bezpečné platby (za inzerci nebo za Vámi využité placené služby) Vaší platební kartou a to v zajištěném systému vybudovaném na standardu 3-D secure, který je podporován dvěmi největšími karetními asociacemi – MasterCard a VISA.

Jedná se o jednoduchý a velmi bezpečný způsob placení, který zajišťuje zákazníkovi stejnou míru bezpečnosti, jako při placení kartou v „kamenném“ obchodě.

Nebezpečí zneužití Vaší platební karty hrozí jedině v případě zachycení jejího čísla či případně dalších údajů cizí nepovolanou osobou.

Bankovní systém, který zaručené platby na internetu provádí, možnost případného zneužití Vaší karty na straně AVÍZO, a.s. zcela vylučuje, protože všechny platební transakce mezi Vámi a bankou probíhají mimo systémy společnosti AVÍZO.

Přenos informací o Vaší platební kartě je zajištěn protokolem SSL, který veškeré informace šifruje prostřednictvím 128 bitového klíče.

Jaké typy karet můžete při placení použít?

Zabezpečený platební bankovní systém akceptuje všechny tzv.embosované karty (tj. karty opatřené reliéfním písmem) typu MasterCard a VISA.
Pro platby na internetu elektronickými kartami typu VISA Electron a Maestro se, prosím, raději předem informujte u své banky.

Jak postupovat při placení kartou na MOTOMARKET.cz?

 • Po objednání inzerce nebo jiných služeb serveru MOTOMARKET.cz si vyberete platbu platební kartou jako způsob Vaší platby.
 • Poté budete přesměrováni do tzv. platební brány banky, kde vyplníte formulář s potřebnými údaji: číslo karty a datum její expirace (popř. heslo, PIN, pokud to Vaše banka vyžaduje), a potvrdíte úhradu.
 • Po provedení platební transakce bankou budete směrováni zpět na stránky MOTOMARKET.cz, kde Vám bude zobrazena informace o úspěšném nebo neúspěšném provedení transakce.

Možné důvody pro neuskutečnění transakce:

 • Údaje o Vaší kartě nebyly zadány správně.
 • Nedostatek finančních prostředků na Vašem bankovním účtu.
 • Platební karta, kterou používáte, neumožňuje placení na internetu. V takovém případě se, prosím obraťte na Vaši banku.

Platba kartou za služby poskytované serverem MOTOMARKET.cz je naprosto bezpečná!

9. Mikroplatební systémy GoPay nebo PaySec

Tuto službu lze využít pouze pro zaplacení služby TOP SMS. Přesné informace a postup naleznete vždy u této služby v nápovědě

Powered By Wordpress Tabs Slides